OBS De Vuurtoren zoekt per direct een enthousiaste groepsleerkracht/groepsleerkrachten voor groep 7


Tijd voor een volgende stap? Nog op zoek naar een leuke plek? Dan is dit misschien wel een hele mooie kans.

Ben jij of ken jij iemand die ons team wil versterken, kinderen op De Vuurtoren wil laten leren voor nu en later en met ons wil bouwen aan de toekomst van onze kinderen reageer dan snel. Wij zijn naar jou op zoek!

 

OBS De Vuurtoren is per 1 januari 2020 op zoek naar

Een enthousiaste groepsleerkracht

Voor groep 7 voor 0,4 FTE (maandag en dinsdag) en 0,4 FTE nog nader in te vullen.

OBS De Vuurtoren is een prachtige multiculturele school in de Zuiderzeewijk te Lelystad.
De Vuurtoren biedt in en rondom het kindcentrum Zuiderzee onderwijs aan kinderen van 3 ½ jaar tot 12 jaar in een veilige omgeving, waarin iedereen zich prettig voelt, kennis en vaardigheden opdoet, ervaringen deelt en plezier mag hebben. Bij ons op De Vuurtoren leer je uit te gaan van verschillen en om te gaan met de ander en met elkaar, waardoor iedereen zich geaccepteerd en gerespecteerd voelt.

Het team van de Vuurtoren bestaat uit veertien enthousiaste collega’s, die de school een warm hart toedragen. Op dit moment bezoeken ongeveer 180 leerlingen onze school. Naast het reguliere onderwijsaanbod bieden wij kinderen ook een prachtig aanvullend aanbod. Te denken valt aan IMC basis, Jinc en Plustijd.

Wij bieden je:

 • Een fijne werkplek;
 • Een enthousiast, betrokken en bevlogen team;
 • Een school die in ontwikkeling is en waar we “Samen leren voor nu en later”;
 • Een plek waar ieder kind, iedere ouder maar ook ieder teamlid zich zelf mag en kan zijn;
 • Ruimte voor ontwikkeling en goede begeleiding.

Wij zoeken iemand die:

 • Kinderen wil en kan uitdagen het beste uit zich zelf te halen;
 • Affiniteit heeft met onze doelgroep;
 • Goed kan samenwerken en open staat voor feedback;
 • Pedagogisch en didactisch vaardig is en een reflectief vermogen heeft;
 • Goed contact kan leggen met kinderen, ouders en collega’s;
 • Samen met ons wil en kan bouwen aan de toekomst van onze kinderen.

Ben je geïnteresseerd of op zoek naar meer informatie, neem dan contact op met Yvonne Verver (directeur van obs De Vuurtoren). Zij licht deze mooie functie graag toe. Yvonne is bereikbaar op telefoonnummer 0320-221768

Of stuur gelijk een brief. Dat kan natuurlijk ook.

Sluitingstermijn: reacties zijn welkom tot de vacature is ingevuld.

 

Sollicitatiebrieven met CV graag sturen naar:

Obs De Vuurtoren
t.a.v. Yvonne  Verver
Middelgronden 17 8223ZL Lelystad
e-mail: y.verver@stichtingschool.nl

Inschaling Leerkracht L10, conform CAO Primair Onderwijs. (L10/15  maximaal salaris € 3.910,- bruto per maand o.b.v 1,0 fte).